MenuMenu

STERREN IN DE SCHEMERINGReviews (0)

STERREN IN DE SCHEMERING - SUNDIN, SARAH - 9789029731560
'Sterren in de schemering' van Sarah Sundin is een hartslagverhogende oorlogsroman voor de fans van Melanie Dobson en Tricia Goyer die zich afspeelt in München in het jaar 1938. De Amerikaanse journalist Evelyn Brand is vastbesloten haar vaderland op de hoogte te stellen van de groeiende tirannie in nazi-Duitsland. Maar ze moet voorzichtig zijn om geen argwaan te wekken bij de regering én bij haar baas, die vindt dat ze als vrouw minder grote klussen zou moeten doen.
Auteur:
SUNDIN, SARAH
Prijs:
€ 22,99
Artikelnr:
9789029731560
Levertijd:
Op voorraad (beperkt)
In winkelwagen
Reviews (0)
Plaats uw review
Schrijf hieronder je review!
Sterren
Naam *
E-mail *
Titel *
Bericht *

* = verplicht
Uw naam
Uw beoordeling
Schrijf de eerste review